fbpx

Kindlustus

A1Autokeskus pakub oma klientidele mugavat võimalust sõlmida nii Liikluskindlustust kui Kaskokindlustust meie müügisalongis. A1Autokeskuse partneriks on Kindlustusest Kindlustusmaakler OÜ kes nõustab Teid sobiva kindlustuspakkuja valikul ja aitab leida parima ja soodsaima kindlustuspakkumise. Pakkumist küsi automüüjalt.

LIIKLUSKINDLUSTUS

Maanteeameti registrisse kantud sõidukitel peab olema kehtiv liikluskindlustus ja ilma liikluskindlustuseta ei tohi sõiduk liikluses osaleda. Liikluskindlustuse sõlmimise kohustus on vastutaval kasutajal. Kui vastutav kasutaja puudub, siis lasub kohustus omanikul.

Oluline teada!

  • Kuigi kohustuslik liikluskindlustus ei hüvita teie sõiduki kahjusid, siis korvab see vajadusel liiklusõnnetuse tagajärjel teie tervisele tekkinud kahjud.
  • Kahju hüvitatakse kahjujuhtumi toimumiskoha riigi seadustes sätestatud ulatuses ja korras.
  • Liikluskindlustuse leping on tähtajaline. Sõlmida saab 1 päevast kuni 12 kuuni.
  • Sõidukit saab ajutiselt liiklusregistrist kustutada, kui puudub vajadus sõiduki kindlustamiseks.

ROHELINE KAART

Liikluskindlustuse leping kehtib peaaegu kogu Euroopas. Välisriikides reisimiseks tuleb vormistada Roheline Kaart. Roheline kaart on rahvusvaheline vastutuskindlustuse tõend. Kahjud korvatakse nende reeglite järgi, kus riigis õnnetus juhtus.

KASKOKINDLUSTUS

Kuigi Kaskokindlustus ei ole seadusega kohustuslik, siis võivad liisingud nõuda autode kindlustamist kaskokindlustusega. Kaskoga hüvitatakse Teie enda autole tekkinud kahjud. Kaskokindlustus annab sõidukile kaitse lisaks kokkupõrkele ka muude õnnetusjuhtumite korral, aidates Teil vältida ootamatuid väljaminekuid. Ainsaks kuluks võib jääda omavastutus.

REMONDI TEHASE GARANTIITA SÕIDUK MARGIESINDUSES

Tavapäraselt ei hüvitata remonti margiesinduses kui sõidukil ei ole enam tehase garantiid. A1Autokeskuse abiga on võimalik osta soodne kasko, mis võimaldab kindlustusjuhtumi järgset remonti margiesinduses.

KAHJUABI

Kahjude käsitlemine on üheks olulisemaiks protsessiks kindlustuses ning aitab tagada võimalikult sujuva ja muretu kahjukäsitluse protsessi. Kahjuabi saab osta koos liikluse- või kaskokindlustusega.

AUTOABI

24h autoabi on abiks sõidukiga teele jäädes või kui autol on tehniline rike ja edasi sõita ei saa. Autoabi saab osta liikluskindlustuse lepingu juurde 0,99€ eest kuus. Vaata täpsemalt kahjuabi ja autoabi kohta võrdlusest: KAHJUABI JA AUTOABI VÕRDLUS

Tutvu tingimuste ja välistustega: https://www.kindlustusest.ee/tingimused.

 

Kindlustuspakkumiseks võtke ühendust meie spetsialistidega:

Olav Arge
Mob: +372 501 3617
E-mail: olav@a1autokeskus.ee

Taimar Kiveste
Mob: +372 502 4225
E-mail: taimar@a1autokeskus.ee

Liising ja järelmaks

Autosalongis ja liisingu esindustes vormistatakse liising üldjuhul mõne päevaga. Teeme koostööd kõikide suuremate liisingfirmadega.