Tööpakkumine: SÕIDUKITE MÜÜGIKONSULTANT

A1Autokeskus on kolme tegevusaastaga saavutanud usaldusväärse positsiooni Eesti kasutatud autode müügiturul. Impordime Euroopast kuni viie aasta vanuseid keskklassi sõidukeid. Töömahu suurenemise tõttu otsime oma meeskonda müügikonsultanti.

Pakutav töökoht: KASUTATUD SÕIDUKITE MÜÜGIKONSULTANT

Tööülesanded

  • aktiivne kasutatud sõidukite müük
  • klientide nõustamine
  • müügipakkumiste ja proovisõitude tegemine
  • toimingud sõidukitega Maanteametis
  • müügidokumentide vormistamine
  • sõidukite müügikuulutuste sisestamine, sh. sõidukite pildistamine
  • koostöö partneritega, sh. liisingettevõtetega
  • müügieelse ettevalmistuse kooskõlastamine hoolduses
  • autode tehnilise seisukorra hindamine ja tagasiostupakkumiste tegemine
  • kliendisuhete hoidmine

Nõudmised kandidaadile

  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • algatusvõime, töötahe, kiire õppimisvõime ja pingetaluvus
  • oskus töötata iseseisvalt
  • vene keele oskus (vähemalt lihtsamal suhtlustasandil)
  • autojuhilubade olemasolu ja sõidukogemus (B-kategooria)
  • tehniline taip ning huvi autode ja tehnikamaailmas toimuva vastu

Kasuks tuleb

  • eelnev müügitöökogemus;
  • inglise ja/või saksa keele oskus
  • liisinguprotseduuride tundmine
  • A- ja C-kategooria juhilubade olemasolu

Omalt poolt pakume

  • konkurentsivõimeline töötasu (põhipalk+müügiboonus)
  • toetav ja kokkuhoidev kollektiiv
  • motiveeriv hüvede pakett
  • ametisõitudeks tööauto
  • lõbusad ühisüritused

Nõutud keeled eesti, vene
Tööaeg Täistööaeg
Tööle asumise aeg 1 kuu jooksul
Asukoht Pärnu mnt. 388j Tallinn
Ametipositsioon Müügikonsultant

Kontaktandmed:
Kontaktisik Andres Algvere
Aadress Pärnu mnt. 388j Tallinn Harjumaa, Harjumaa
Lisainfo telefonil 5238318, 5024225

Prindi
Saksamaalt kasutatud auto tellimine automobile.ee vahendusel on lihtne, mugav ja turvaline!Vaata lähemalt